Červené nechty? Nuda! Máme lepšie tipy na vianočnú manikúru

Červené nechty? Nuda! Máme lepšie tipy na vianočnú manikúru

Vianoce sú pre ženy vcelku stresujúcim obdobím. Pripravujeme sa na ne dlhé týždne, niekedy dokonca aj mesiace, aby bolo všetko dokonalé. Chutné koláčiky, trefné darčeky a bezchybná štedrovečerná hostina.

My ženy sme ale superhrdinovia, preto si tesne pred Vianocami dokážeme ukrojiť kúsok času aj pre seba a zbehnúť ku kaderníčke a manikérke. V tomto článku vás presvedčíme, že vo svete vianočných nechtíkov nehrá prím len klasická červená farba, ktorú si väčšina z nás v konečnom dôsledku v salóne vyberie. Tu sú naše tipy na vianočnú manikúru!

Pozri aj: Ako na vianočné svetelné dekorácie: Inšpiruj sa týmito nápadmi

netradičné vianočné nechty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Choďte do netradičných farieb ​

Ak sa chcete vyhnúť stereotypu úplne, odporúčame vám siahnuť po naozaj netradičných vianočných farbách, napríklad takej čiernej alebo šedej. A to tak, ako môžete vidieť na obrázku vyššie. Na Vianoce môže zaujať aj na pohľad fádna tmavomodrá farba, ak ju dobre dozdobíte a skombinujete. Tieto inšpirácie sú skôr pre zaryté milovníčky neutrálnych odtieňov sivej alebo také ženy, ktoré sa nechcú vzdať obľúbenej ružovej ani na Vianoce.

farebné vianočné nechty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Trikolóra Vianoc ​

Keby sa vás niekto opýtal, aké sú dvorné farby Vianoc, vedeli by ste odpovedať? My by sme jedným dychom odpovedali, že trikolóra Vianoc je zelená, červená a biela a kombinácie medzi nimi. A zrejme máme pravdu. Čo sa manikúry týka, nemusíte sa uchýliť k celej trikolóre, ale môžete si vybrať dve farby vášmu srdcu najbližšie, prípadne bielu vymeniť za nemenej vianočnú zlatú. Opäť vám viac napovie fotografia vyššie.

Náš tip! Nebojte sa ani v prípade vianočných nechtíkov troška experimentovať. Napríklad sa vyhnite tradičným odtieňom a zvoľte skôr netradičnejšie kombinácie. Celkom pekné je spojenie púdrovej ružovej a trblietavej zlatej alebo rôznych metalických odtieňov, ktoré sú momentálne v kurze. Na vašich pazúrikoch sa bude krásne vynímať aj tyrkysová, ktorá je zaškatuľkovaná skôr ako letná farba, no ak na ňu pridáte sviatočné motívy bielou farbou, razom z nej bude vianočná farba ako vyšitá.

červené vianočné nechty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Keď bez červenej neviete žiť ​

Na záver potešíme najmä tie z vás, ktoré aj napriek tomu, že oceňujú tento článok s tipmi na kreatívnu vianočnú manikúru, si aj tak nevedia predstaviť Vianoce bez červených nechtov. Nech sa páči, máte ich mať, no urobíme to inak! Čisto červené nechty tento rok necháme v salóne a prídeme s kombináciami červenej, striebornej, zelenej a zlatej. Buďme trocha kreatívne a prekvapme svoje polovičky, rodinu a aj seba niečím iným. Napríklad bielymi vločkami na červenom podklade alebo obyčajnými bielymi bodkami pripomínajúcimi sneh. Ak neviete, ako červené nechty esteticky kombinovať, inšpirujte sa fotografiou vyššie.

Aj Instagram nosí Vianoce! ​

Stále vám v našom článku plnom inšpirácií zo sociálnej siete Pinterest niečo chýba? Tak prejdime do instagramových vôd, kde pod hashtagom #christmasnails nájdete viac ako milión príspevkov. Tu je len ich slabý odvar. Pre plnú nádielku vianočných a sviatočných nechtov zájdite na Instagram a kochajte sa. Nebudete si vedieť vybrať!

Pozri aj: Daj na rady fotografov: Vieš, ako urobiť dokonalú vianočnú fotku?


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Soňa Krátka 20.12.18 10:17

SK
karma
114.00

je to síce krásne, ale ja len čisté, ostrihané nechty, ale inaj to fakt krásne...

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 20.12.18 21:51

ĽŠ
karma
100.00

Ďakujem za inšpiráciu!

 • 0
Odpovedať

Elena Švachová 20.12.18 22:06

karma
109.00

Krásne nechtíky...

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.12.18 19:19

MM
karma
100.00

myslím, že takáto manikúra je vhodná len pre mladšie ročníky

 • 0
Odpovedať

Jana Pitonakova 24.12.18 13:48

JP
karma
100.00

Ja mam urcite obavy pre umelymi nechtami, velminsa bojim ze mi poskodia moje povodne. Pôvodne mam slabe, lamu sa, velmi dlhe nenarastu, a raz za cas ich natriem priesvitnym lakom. Keby mam istotu, ze mi nechtarka nezasiahne radikalne do mojich nechtov, hned si dam take spraviť

 • 0
Odpovedať

Jana Uhrová 24.12.18 14:02

JU
karma
103.00

veľmi pekné inšpirácie, krásne nechty

 • 0
Odpovedať

Marta Hollá 30.12.18 09:58

MH
karma
91.00

Tie s tým zeleným lakom sa podobajú na moje :D

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 10.01.19 12:55

JK
karma
100.00

Skvelá inšpirácia jedny krajšie ako druhé

 • 0
Odpovedať

Marta Mihoková 10.02.19 11:06

MM
karma
106.00

krásny návod na moje nechty

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní