Štyri afirmácie vedúce k úspešnému životu: Čo si stále opakovať?

Štyri afirmácie vedúce k úspešnému životu: Čo si stále opakovať?
  • 21.08.2013
  • Aďa Knies

Ktorá z nás by nechcela byť silná a nezávislá žena? Tento cieľ dosiahnete jedine tak, že sa vzchopíte vnútorne a začnete na sebe pracovať. Ak ste sama so sebou nespokojná, nikto z vášho okolia to nespraví za vás. Je vám známe slovo afirmácia? Ide o slová alebo kladné tvrdenie, uznanie alebo uistenie sa v niečom. Tieto afirmácie by ste preto mali precvičovať a opakovať si každý deň. Posilní to vaše telo i ducha. Verte, že je to najlepšie vodítko k tomu, aby ste sa stali silnou a nezávislou ženou.

Odporúčame: Jednoduchý recept na apple pie: Tento jablkový múčnik budeš milovať!

silná žena

Zdroj: Shutterstock®

Prvá afirmácia: Som silná!

Nie každý človek sa už narodí „silný.“ V okamihu, keď sa obzriete späť a uvidíte šance, ktoré ste premrhali, uvidíte, koľko sily naozaj máte. V minulosti ste možno prežili niekoho smrť alebo ste prekonali nejakú závažnú chorobu. Vidíte? Aká ste silná, že ste sa nevzdali a idete ďalej? Tieto spomienky, aj keď nie možno najpríjemnejšie, vám zakaždým pripomenú, koľko energie a sily vo vás je.

zdravie

Zdroj: Shutterstock®

Druhá afirmácia: Som zdravá!

Pri pohľade do zrkadla sa vám nepáči to, čo vidíte? Niet divu. Pokiaľ sa o svoje telo nestaráte dostatočne, ani telo sa vám neodvďačí pekným pohľadom. Rýchlo sa zamyslite nad oblasťami, ktoré by ste chceli minimalizovať, maximalizovať alebo nechať úplne zmiznúť. Ak začnete, budete sa cítiť zdravšie a zdravšie. Nezabudnite si opakovať, že ste zdravá. Onedlho sama uvidíte, ako táto zmena povedie k vytváraniu dobrého stravovania a cvičenia.

Odporúčame: Prečo jesť gaštany v tomto jesennom období? Sú všade, no ich prínos pozná málokto!

úspešný život

Zdroj: Shutterstock®

Tretia afirmácia: Som finančne stabilná!

Nanešťastie, nie každý má to šťastie. Mnoho ľudí sa topí v dlhoch alebo úveroch. Na pamäti však majte, že peniaze môžu kaziť charakter človeka. Možno nie ste presne tam, kde by ste po finančnej stránke najradšej boli, ale môže to byť vždy horšie. Stačí, ak uvidíte nejakého človeka bez domova a vaše problémy sa budú zdať hneď jasnejšie. Samozrejme, že to nevyrieši vašu momentálnu situáciu. Rovnako ako tvrdenie, že ste zdravá a silná, aj tvrdenie, že ste finančne stabilná prinesie lepšie možnosti v tejto oblasti. Podvedome si tak pripomeniete, že máte menej utrácať a viac šetriť.

pozitívne myslenie

Zdroj: Shutterstock®

Štvrtá afirmácia: Som schopná!

Nezáleží na tom, koľko titulov máte pred menom a za ním. Nezáleží ani na tom, koľko diplomov a vyznamenaní ste získali. Bojíte sa, že nemáte dostatočnú kvalifikáciu alebo nie ste dostatočne skúsená napríklad na svoju vysnívanú prácu? Sama seba musíte presvedčiť, že na to máte. Až potom sa pohnú ľady a bude sa vám dariť vo všetkom na čo siahnete. Myšlienka neúspechu je naozaj obmedzujúca. Záruka úspechu neexistuje. Ak však riskujete, samú seba môžete príjemne prekvapiť. Ako vravievali naše staré mamy, človek sa učí celý život.

Naša myseľ je pravdepodobne jednou z najdôležitejších faktorov určujúcich úspech. Pokiaľ sa neustále budete utápať v myšlienkach, ako sú napríklad ja to nedokážem, nezískam svoje vysnívané miesto a podobne, sama si to len privoláte. A my chceme presne pravý opak.

Odporúčame: TOP ekologické náhrady vložiek a tampónov: Ako na zdravšiu menštruáciu?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 09:44

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 09:44

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní